Kontakt

Nordre gt. 11
7011 Trondheim
Telefon: +47 73 80 76 60
Åpent: 9-18 mandag-lørdag, 9-18 søndag (høysesong)

Turistinformasjonen: post@visittrondheim.no
Guideservice: guideservice@visittrondheim.no
Kongress: congress@visittrondheim.no

Våre ansatte

Tina

Tina Hustad

Salgskoordinator
Tel: +47 98 10 54 51 tina@visittrondheim.no

Sunniva

Sunniva Evjen

Markedssjef
Tel: + 47 97 76 66 19 sunniva@visittrondheim.no

Christina

Christina Gabrielsen

Guideservice
Tel: +47 91 17 36 91 christina@visittrondheim.no

Magne

Magne Oterhals

Researcher Congress
Tel: +47 93 40 55 05 magne@visittrondheim.no

_A6B8715

May Britt Hansen

Reiselivsdirektør
Tel: +47 99 24 14 15 maybritt@visittrondheim.no

Monica S

Monica Selnes

Service Manager
Tel: +47 98 64 95 43 monica@visittrondheim.no

Maria copy

Maria Kühnl

Cruise- og reiselivskoordinator
Tel: + 47 46 76 39 30 kuehnl@trondheimhavn.no

Monica MH

Monica Mollan Hansen

Congress og Convention Manager
Tel: +47 93 23 95 66 monica.mollan@visittrondheim.no

Lisbeth

Lisbeth Fallan

Internasjonal salgssjef
Tel: +47 90 99 66 19 lisbeth@visittrondheim.no

Visit Trondheim

Visit Trondheim AS er det offisielle destinasjonsselskapet for Trondheimsregionen. Selskapet ble etablert 1. januar 1992 og har som kjernevirksomhet å markedsføre Trondheimsregionen som reiselivsdestinasjon. Visit Trondheim AS eies av 25 bedrifter, Trondheim Kommune og Stjørdal Kommune. Selskapet har samarbeidsavtale med rundt 200 bedrifter i Trondheimsregionen.

Besøk oss